لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل V15-DA | نمایندگی لنوو — نمایندگی lenovo

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل V15-DA

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل V15-DA

ویژگی‌های لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل V15-DA

ظاهر و ابعاد

سخت افزار داخلی

اولین ویژگی مربوط به پردازنده Core i3 با مدل ۱۰۰۵G1 و محدوده سرعت ۲٫۸ گیگاهرتز به بالا است. همچنین با پشتیبانی از فرکانس ۱٫۲ تا ۳٫۴ گیگاهرتز و حافظه کش ۴ مگابایت، نشان از اجرای دقیق و بهتر فعالیت‌ها را دارد. اگر در این کنار، رم با حافظه ۸ گیگابایت را بگذارید، در عمل همان قدرت مورد نیاز را برای انجام بسیاری از کارها به دست خواهید آورد. همچنین اینکه میزان رم این مدل تا ۱۲ گیگابایت قابل افزایش است.

از نظر حافظه ذخیره سازی، لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل V15-DA فقط دارای یک هارد ۱ ترابایتی از نوع HDD است. ۱ ترابایت فضای بسیار زیادی است که هر کاربری می‌تواند در آن اطلاعات بسیار زیادی را ذخیره کند. البته این مدل از نوع حافظه SSD پشتیبانی نمی‌کند؛ اما به احتمال زیاد بتوان آن را در دستگاه قرار داد. ویژگی سخت افزار دیگری که برای کاربران اهمیت دارد، حافظه گرافیکی آن است. حافظه گرافیک این مدل از نوع اینتل است که نباید توقع کار گرافیکی را با آن داشته باشید؛ اما در اجرای برنامه‌های عادی مشکلی نخواهد داشت. البته بر اساس مشخصات نوشته شده در دستگاه، می‌توان کارت گرافیک آن را به صورت اشتراک گذاری تا ۴ گیگابایت افزایش داد.

صفحه نمایش

لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدلV15-DA یک ویژگی در ساخته صفحه خود دارد که می‌توان برای آن نقطه متمایزی حساب کرد. این مدل از زاویه دید ۱۷۸ درجه‌ای پشتیبانی می‌کند و همچنین اینکه در نمایش دقت رنگ‌ها بسیار عالی کار کرده است. داشتن چنین ویژگی از یک مدل میان رده با کارکرد معمولی، ویژگی عالی به حساب می‌آید.

دیگر ویژگی‌ها

مشخصات لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدلV15-DA

خرید لپ تاپ ۱۵ اینچی لنوو مدل V15-DA

Originally published at https://lenovotehran.com on July 6, 2021.

--

--

نمایندگی لنوو

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store