تبلت لنوو مدل TAB M7 7305X | نمایندگی لنوو — نمایندگی lenovo

تبلت لنوو مدل TAB M7 7305X

تبلت لنوو مدل TAB M7 7305X

در ادامه به معرفی و بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های تبلت لنوو مدل TAB M7 7305X خواهیم پرداخت. اینکه چه امکانات و مزایایی این مدل نسبت به بقیه دارد.

ویژگی‌های تبلت لنوو مدل TAB M7 7305X

ویژگی ظاهری

ویژگی دیگر ساختار و ظاهر بدنه است. لنوو در ساخت این مدل از جنس پلاستیک محکم استفاده کرده است. باید به کار بردن پلاستیک باعث سبک‌تر شدن وزن دستگاه می‌تواند. هرچند مقاومت بالایی دارد؛ اما باید مراقب بود تا ضربه‌های بسیار سنگین به بدنه آن وارد نشود. در خصوص ظاهر باید گفت که لنوو بیشتر از طرح‌های ساده استفاده می‌کند.

صفحه نمایش

سخت افزار داخلی

مورد دیگر حافظه است. این مدل از حافظه ۳۲ گیگابایتی پشتیبانی می‌کند؛ اما خیلی در حال حاضر ظرفیت بالایی به حساب نمی‌آید. اپلیکیشن ها و برنامه‌های امروزی به فضای بیشتری برای نصب نیاز دارند. از آنجا که کاربرد تبلت ها دیگر فقط محدود به بازی نیست و از آن برای ارتباط و انتقال فایل استفاده می‌شود، پس داشتن ظرفیت مناسب در هنگام انتخاب اهمیت زیادی دارد. البته لنوو برای این مدل، جایگاه حافظه میکرو اس دی در نظر گرفته است تا بتوان ظرفیت حافظه ذخیره سازی را افزایش داد.

مورد دیگر رم تبلت لنوو است. رم این مدل دارای ظرفیت ۲ گیگابایت است. در حال حاضر ۲ گیگابایت ظرفیت بالایی به حساب نمی‌آید؛ اما در اجرای اپلیکیشن های عادی مشکلی به وجود نمی‌آورد. فقط اینکه شاید در اجرای چند برنامه، دستگاه دچار مشکل شود.

ارتباطات

دوربین

  • پشتیبانی از سیستم عامل اندروید ۹ که یکی از به روزترین و جدیدترین سیستم عامل‌ها است. در واقع خیال کاربر از بابت نصب هر اپلیکیشنی راحت خواهد بود.
  • پشتیبانی از باتری لیتیوم پلیمر با ظرفیت ۳۹۵۰ میلی‌آمپر که ظرفیت مناسبی برای یک باتری به حساب می‌آید.

دیگر مشخصات

مشخصات تبلت لنوو مدل TAB M7 7305X

خرید تبلت لنوو مدل TAB M7 7305X

برای خرید تبلت لنوو مدلTAB M7 7305X فقط کافی است تا با نمایندگی محصولات لنوو تماس بگیرید. کارشناسان به تمامی سؤالات شما در خصوص خرید این تبلت پاسخ داده و حتی برای اساس تحلیل نیازهای شما می‌توانند مدل‌های دیگری را هم پیشنهاد دهند.

Originally published at https://lenovotehran.com on July 13, 2021.

--

--

نمایندگی لنوو

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store