تبلت لنوو مدل Tab E7 TB-7104F | نمایندگی لنوو — نمایندگی lenovo

تبلت لنوو مدل Tab E7 TB-7104F

تبلت لنوو مدل Tab E7 TB-7104F

مثل همیشه حالا باید به بررسی ویژگی‌های فنی و ظاهری تبلت لنوو بپردازیم.

ویژگی‌های تبلت لنوو مدل Tab E7 TB-7104F

ظاهر

مشخصات سخت افزاری

رم این دستگاه ۱ گیگابایت است. باید گفت که رم بالایی نیست و در اجرای چندین برنامه به طور همزمان، به احتمال زیاد کاربر به مشکلاتی برخواهد خورد. برای همین نباید چندین برنامه یا صفحه وب مختلف را باز کرد.

حافظه این تبلت لنوو ۸ گیگابایت است. به ظاهر اندازه مناسبی است؛ اما شرکت لنوو در این مدل هم جایگاه اسلات میکرو اس دی برای افزایش ظرفیت قرار داده است.

صفحه نمایش

دو عامل در تبلت ها خیلی مهم هستند؛ یکی ویژگی‌های سخت افزاری داخلی است که در این مدل تقریباً می‌توان گفت مناسب است و دیگر نمایشگر که تبلت لنوو مدل Tab E7 TB-7104F به خوبی عمل کرده است.

دیگر ویژگی‌ها

امکان اتصال دستگاه با استفاده از پورت میکرو USB وجود دارد. پس می‌توان فایل‌هایی را به این دستگاه منتقل کرد. برخی تا می‌شوند که از داشتن سیم کارت پشتیبانی نمی‌کنند، آن را یک وسیله غیرکاربردی می‌دانند؛ اما باید گفت که لنوو فکر همه چیز را کرده است.

رزولوشن دوربین عقب و جلو به ترتیب ۲ و ۳ مگاپیکسل است. دوربین بالایی نیستند؛ اما برای برقراری ارتباط تصویری از طریق اسکایپ، مشکلی در کیفیت تصویر نخواهند داشت.

نسخه اندروید این دستگاه ۸ است. می‌توان گفت که یکی از به‌روزترین نسخه‌های اندرویدی است که در نصب انواع اپلیکیشن، کاربر با مشکلی مواجه نخواهد شد.

مشخصات تبلت لنوو مدل Tab E7 TB-7104F

خرید تبلت لنوو مدل Tab E7 TB-7104F

برای خرید تبلت لنوو مدل Tab E7 TB-7104F فقط کافی است تا با نمایندگی فروش محصولات لنوو تماس بگیرید. کارشناسان ما به تمامی سؤالات شما در هنگام خرید این مدل پاسخ کامل خواهند داد. همچنین اینکه شما را در خصوص خرید دیگر مدل‌ها هم راهنمایی خواهند کرد.

Originally published at https://lenovotehran.com on July 13, 2021.

--

--

نمایندگی لنوو

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store